Main Menu

Önceden Sonlandırılmış Fiber Tertibatları

Uzman Destek Hizmetleri, Önceden Sonlandırılmış Fiber Sistemlerinden oluşan bir ürün yelpazesine sahiptir.

Özellikler

  • OM1, OM2, OM3, OM4 ve OS2 seçenekleri mevcuttur
  • 2 ila 24 aralığındaki tüm çekirdek sayılarında mevcuttur
  • Uygulamaya özel ısmarlama ana kablo uzunlukları
  • Makine cilalı
  • Önceden etiketlenmiştir
  • Tüm koşullarda en iyi performansı sağlamak için ferrule geometrisi interferometrede kontrol edilmiştir
  • Her iki uçta koruma mevcuttur
  • Bir ucunda çekme göz mevcuttur
  • Rakorlar her iki uca önceden yerleştirilmiştir
  • Kablo makarası veya çantada sarılı seçenekleri mevcuttur
  • Tak ve Çalıştır

Broşürü indirin

Neler var?

Excelerator Dağıtım kabloları

  • Panelden panele bağlantılar için ideal
  • Dahili/harici sıkı tamponlu kablo
  • LSOH
  • 900 mikron kuyruklar
  • Tüm kuyruklar renk kodludur
  • Kablo rengi - siyah

Excel Gevşek Tüplü kablolar

  • Dağıtım kablolarına benzer - gevşek tüp konstrüksüyonu ile
  • Dahili/harici
  • LSOH
  • Silika jel dolgulu tüp
  • Küçük çap

Excel CST kablolar

  • Gevşek tüpe benzer - aynı iç konstrüksüyon ile
  • Dalgalı çelik şeritli zırh
  • Dahili/harici sınıf
  • LSOH
  • Kanal sınıfı
  • Kemirgenlere karşı dirençli

Excel SWA kablolar

  • Gevşek tüpe benzer - aynı iç konstrüksüyon ile
  • Çelik tel zırhlı
  • Dahili/harici sınıf
  • LSOH
  • Kanal sınıfı
  • Kemirgenlere karşı dirençli
  • Doğrudan gömme için uygun
  • OM1, OM2 ve OS2 seçenekleri mevcuttur

Excel Fiber kasetler​

  • Pigtail kablolar ve adaptörler önceden yüklenmiştir
  • MTP kasetler - tüm yapılar (standart, MOD1, MOD2)

Excel Fiber paneller​

  • Önceden yüklü adaptörler, kasetler, pigtail kablolar
  • Her miktarda adaptör, pigtail kablo
  • Bağlantı kasetleri ve bağlantı tutucuları
  • Etiketleme

 

Neden Önceden Sonlandırılmış Fiber Tertibatları tercih etmelisiniz?​

Reduce installation cost

Kurulum maliyetini azaltır

Kablo uzunluğundan en iyi şekilde yararlanarak ve yerinde kurulum süresini azaltarak, önceden sonlandırılmış fiber tertibatlar ile bir projenin toplam maliyeti önemli ölçüde azaltılabilir. 

 

Reduce installation time by up to 75%

Kurulum süresini %75’e kadar azaltır

Tüm fiber kabloların teslimattan önce sonlandırmasıyla birlikte, size bir “tak ve çalıştır” sistemi gönderilir; kurulum süresini tamamlamak ise çocuk oyuncağı.

 

Fully tested, fully traceable – 100% inspected

Tamamen test edilmiş, tamamen izlenebilir - %100 incelenmiş

Excel’in önceden sonlandırılmış fiber çözümleri, alanında uzman, bilgili teknik personelimiz tarafından sunulmaktadır ve test edilmiş, tamamen izlenebilir bir ürünü gönül rahatlığıyla aldığınızdan emin olmak için, teslimat öncesi titiz bir kalite kontrolünden geçirilmektedir.

 

Maximise cable usage - minimise waste

Kablo kullanımını maksimize eder - atıkları minimize eder

Teknik ekibimiz, fiber bileşenleri sonlandırma ve bir kablonun her parçasını en iyi şekilde kullanma konusunda oldukça deneyimlidir. Bu sadece genel maliyeti düşürmekle kalmıyor, aynı zamanda önceden sonlandırılmış çözümlerimizi çevre dostu bir seçenek haline getiyor.

 

Fast turnaround

Hızlı dönüş

Teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz siparişlerinizi kabul edebilir ve önceden sonlandırılmış çözümü projeniz gecikmeden hızlı bir şekilde teslim edebilir.

 

Covered by the 25-year Excel system warranty

25 yıllık Excel sistem garantisi

Önceden sonlandırılmış fiber tertibatlarımız, onaylı bir Excel iş ortağı tarafından kurulmuş olması şartıyla, tam, güvenilir çözümümüzün bir parçası olarak 25 yıllık garanti kapsamındadır.

 

Önceden sonlandırılmış çözümlerin avantajları için beyaz bültenimize göz atabilirsiniz.

Excel’in Önceden Sonlandırılmış Fiber Tertibatları için Uzman Destek Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için 0121 326 7557 numaralı telefondan bizi arayabilir veya sales@mayflex.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Main Menu